ZAPYTAJ DEMO | Zadzwoń do nas, jeśli masz jakieś pytania! +48 22 206 21 85
Jesteś na naszej stronie dla Polski WYBIERZ KRAJ

Znamy zwycięzców Naviyayo 2015-16

Znamy zwycięzców Naviyayo 2015-16

Chcielibyśmy skorzystać z okazji i przy publikacji zdjęć zwycięskich prac Świątecznego Konkursu Plastycznego Naviyayo, aby opowiedzieć o emocjach, których doświadczyliśmy. To, co nie jest widoczne, o czym się nie mówi, a kryje się w zakamarkach serca.

Na początku listopada zaczęliśmy odczuwać zdenerwowanie oraz podekscytowanie spowodowane przygotowaniami do konkursu, które charakteryzuje się często wypowiadanym zdaniem: “Ach! Musimy zacząć przygotowania do konkursu Naviyayo!”.

Domyślamy się, że uczestnikami konkursu targają podobne emocje. Konkurs odrywa nas od rutyny, jest pewnego rodzaju zakłóceniem, iskrą która rozpala w nas uczucie złudzenia.

Szczerze mówiąc, uwielbiamy konkurs Naviyayo! Sprawia on, że czujemy się trochę jak dzieci oczekujące na Boże Narodzenie. Emocje, które rosną z każdym dniem, bo wiemy, że otrzymamy dużo prezentów za pośrednictwem e-maili z pracami uczestników konkursu.

Jedyną rzeczą, która nam się nie podoba jest to, że może być tylko 3 zwycięzców. Niestety, taki jest cel każdego konkursu…

Chcielibyśmy Wam powiedzieć, z głębi serca, że za każdym razem, gdy otrzymujemy wasze prace, pojawia się myśl: “to jest zwycięska praca”. I wierzcie nam, za każdym razem gdy kierujemy na nie nasz wzrok, widzimy w nich wasz entuzjazm, wysiłek oraz nadzieję.

Dziękujemy bardzo, ponieważ co roku dzięki waszym pracom jesteście w stanie sprawić, że czujemy “Magię Świąt Bożego Narodzenia”.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ZALOGUJ SIĘ