ZAPYTAJ DEMO | Zadzwoń do nas, jeśli masz jakieś pytania! +48 22 206 21 85
Jesteś na naszej stronie dla Polski WYBIERZ KRAJ

Zaskakujące “przed i po”

Zaskakujące “przed i po”

Kilka tygodni temu poznaliśmy zaskakującą historię anonimowej kobiety z USA z lat 70. Krótko po tym jak została wdową, udała się na strych, aby pozbyć się pamiątek po swoim zmarłym mężu.

Do tej chwili nie ma nic niezwykłego w tej historii, z wyjątkiem przedmiotu, który wyrzuciła, a mianowicie jednego z pierwszych komputerów firmy Apple. Komputer o którym mowa został sprzedany prywatnemu kolekcjoniście przez właścicieli budynku, za bagatela 200 000$.

Mimo poszukiwań, nie mogą oni odnaleźć prawowitej właścicielki, ponieważ ich obowiązkiem jest oddanie połowy kwoty uzyskanej ze sprzedaży komputera. Jednak do tej pory poszukiwania okazały się bezowocne

apple-1-computer iMac-27

Z pewnością w tamtym momencie, patrząc z perspektywy czasu, nikt, a nawet jego twórcy: Steve Jobs i Steve Wozniak, nie spodziewali się w co przekształci się kilka lat później.
Z biegiem czasu, firmy nie tylko rozwijają swoje produkty lub usługi, jak również istnieje ogromna ilość elementów, które kształtują ich naturę; przekształcają się, ewoluują i dostosowują się do obecnych czasów. Mimo to, szaleństwo dnia codziennego sprawia, że szybko zapominamy jacy byliśmy. Zatrzymując się na chwilę w trakcie naszej drogi i patrząc w przeszłość, zdajemy sobie sprawę ze zmian których doświadczyliśmy.

Czytając tę wiadomość, zaczęliśmy się zastanawiać nad początkami ADD Informática w trakcie których nikt, nawet założyciel, nie wyobrażał sobie w jakim kierunku rozwinie się jego początkowy pomysł. Zmotywowani publikacją naszej nowej strony internetowej, a także po 15 latach doświadczenia nabytego pracą w sektorze, zdecydowaliśmy się zrobić wspomniany “przystanek”, rzucić okiem w przeszłość i podzielić się z Wami “przed i po” naszych stron internetowych. Stron, które sukcesywnie rozwijały się wraz z rozwojem firmy, ponieważ bez wątpienia, po pojawieniu się stron internetowych, jedną z podstawowych kwestii, które uważane są za ich najmocniejszą stronę, jest ich przebudowa. Chcielibyśmy również wykorzystać ten post inaugurujący naszą nową stronę, aby podziękować naszym klientom za zaufanie, którym nas obdarzyli w ciągu tych lat. A także, za cenny wkład, sugestie oraz opienie, dzięki którym z każdym dniem możemy stawać się coraz lepsi.

PRZEDTEM:

Zdjęcie strony ADD Informática z 2001 i 2002 roku.

web

Nie, to nie jest żart. Tak wyglądała nasza strona w 2001 i 2002 roku. Wyobrażamy sobie, że po ujrzeniu zrzutów naszej strony z 2001 roku, Wasze twarze są pełne niedowierzania, tak jak i nasze.

Przejdźmy dalej. W 2003 roku posunęliśmy się kilka kroków na przód i dodaliśmy więcej tekstu, a także… 1 obraz!!!

web2

Zdjęcie strony ADD Informática z 2003, 2004 i 2005.

Od 2006 nasza strona przypominała swoim wyglądem obecną stronę.

web3

Zdjęcie strony ADD Informática od 2006 do 2010.

I od 2011 do dnia dzisiejszego, w związku z naszym ogromnym wzrostem, strona charakteryzowała się ogromną ilością odnośników, w związku z mogła wydawać się dość niewyraźna.

web4

Zdjęcie strony ADD Informática od 2011.

Już w 2014 rozpoczęliśmy prace nad naszą nową stroną, prezentowaną Państwu w dniu dzisiejszym. Dostosowaliśmy się do najnowszych trendów, aby przede wszystkim stworzyć bardziej przejrzystą i funkcjonalną dla użytkownika stronę.

Aby zakończyć przebytą drogę przed i po, przedstawiamy Państwu zdjęcie, na którym zaprezentowano jak z biegiem czasu zmieniało się logo ADD Informática.

logos

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ZALOGUJ SIĘ