ZAPYTAJ DEMO | Zadzwoń do nas, jeśli masz jakieś pytania! +48 22 206 21 85
Jesteś na naszej stronie dla Polski WYBIERZ KRAJ

- OPROGRAMOWANIE WSPOMAGAJĄCE ZARZĄDZANIE DOMAMI OPIEKI -

POCZĄTKI NASZEGO SOFTWARE

ADD Informática jest producentem oprogramowania, specjalizującym się w sektorze opieki długoterminowej. Firma powstała w 1997 roku mając jeden cel: dostarczyć dla Domów Opieki, Domów Dziennego Pobytu oraz wszelkich podmiotom świadczących opiekę długoterminową, narzędzie, które umożliwi kompleksowe zarządzanie placówką w sprawny, skuteczny i prosty sposób: ResiPlus®

Od samego początku kontynuujemy rozwój program, wysłuchując oraz zwracając uwagę na potrzeby, sugestie oraz wkład jego użytkowników.

W tym celu, współpracujemy z zespołem odpowiedzialnym za utrzymanie stałego kontaktu z użytkownikami programu, poprzez platformę na której dodawane są wszelkiego rodzaju sugerencje, ulepszenia, potrzeby, które pojawiły się w trakcie pracy z programem, itp. W związku z tym jak ważna jest inwestycja w I+D, programiści są zobowiązani do implementaji w sposób szybki i użyteczny rozwiązań, które są kompatybilne z różnego rodzaju narzędziami (kumputery stacjonarne, laptopy, tablety, smartfony).

Aktualizacje oprogramowania (bez dodatkowych kosztów) przeprowadzane są na bazie potrzeb użytkowników. ResiPlus® jest narzędziem w pełni dostosowanym oraz zaadaptowanym do codziennych potrzeb. Ponadto, użytkownicy będąc częścią tych zmian, czują pełne zaufanie, widząc iż ResiPlus® rozwiązuje nie tylko ich obecne, ale i przyszłe potrzeby.

Kolejną cechą oprogramowania jest jego ogromna elastyczność, która przejawia się różnymi opcjami konfiguracyjnymi w zależności od potrzeb Placówki. Należy również podkreślić istniejący szeroki wachlarz licencji programu.

To wszystko w połączeniu z naszym zobowiązaniem względem sektora, sprawia, że staliśmy się
punktem referencyjnym dla rozwiązań technologicznych..

Opinie naszych Klientów

 • Specjaliści ResiPlus® są częścią naszego zespołu: nieustannie pomagają nam w rozwiązywaniu naszych problemów, dostosowując oprogramowanie do naszych potrzeb. Dzięki temu, ResiPlus® jest prostym i wygodnym w użyciu narzędziem.
  Inmaculada AndreuDyrektor Domu Opieki Bonaire (Torrente, València)
 • Profesjonalość y uwaga otrzymana podczas świadczenia usług technicznych jest do pogratulowania.
  Elisabet Jordà FerrandisDyrektor Centro de Día Mare de Deu de la Salut
 • Wsparcie techniczne funkcjonuje bardzo dobrze, jest sprawne, aby nie spowalniać zarządzania naszą placówką. Dziękujemy za otrzymaną uwagę i szybkość w rozwiązywaniu problemów.
  Josep Marés PalósDyrektor Residencia Pi i Sunyer
 • Mimo licznych zmian jakie zaszły w naszej placówce w ciągu 14 lat, od samego początku kontynuujemy naszą pracę z ResiPlus®. Jest to spowodowane zdolnością dostosowywania się do naszych potrzeb, dzięki czemu codzienna praca jest wygodniejsza i prostsza.
  María MartínezDyrektor RPMD Montesol (l'Eliana, València)
 • Dzięki ResiPlus® wiemy, że pracujemy z oprogramowaniem, które jest stale udoskonalane, aby zaoferować nam jak najlepszą jakość usług. Ponadto, w szybki i bezproblemowy sposób został dostosowany do wymagań jakości Conselleria de Bienestar Social. Po 10 latach pracy, cały zespół jest w pełni zadowolony z pracy z ResiPlus®.
  Josefa MartínezDyrektor Domu Opieki (Rafelbunyol, València)
 • Od momenu gdy nawiązaliśmy współpracę z ResiPlus®, nasze obawy oraz potrzeby są brane pod uwagę przez pracowników firmy. Ponadto, poproszono nas o współpracę przy dostosowywaniu programu do potrzeb specjalistów, czyli naszych. W związku z tym jest to oprogramowanie do zarządzania, które nie tylko pozwala nam dać naszym podopiecznym to co najlepsze, ale również pełniejszą uwagę.
  Inmaculada AndreuDyrektor Domu Opieki Bonaire (Torrente, València)

NASZE SOFTWARE

ResiPlus®, to elastyczne, proste i intuicyjne oprogramowanie, dzięki któremu specjaliści skrócą czas poświęcony na wypełnianie dokumentów, dzięki czemu zwiększą czas przeznaczony na opiekę nad mieszkańcami domu opieki.

Software do zarządzania Domami Opieki

ResiPlus® Osoby Starsze to niezawodne narzędzie, integrujące wszystkie obszary zarządzania, które tworzą Dom Opieki. Proste, przydatne i intuicyjne oprogramowanie, dzięki któremu wzrośnie produktywność oraz efektywność wszystkich pracowników.

WIĘCEJ INFORMACJI

Software Domy Dziennego Pobytu

ResiPlus® Domy Dziennego Pobytu ułatwia zarządzanie finansami placówki, pozwala na efektywne zarządzanie informacjami. Sprawnie zaplanujesz zadania do wykonania, każdy użytkownik będzie mógł wprowadzić informacje w należącej do niego, spersonalizowanej zakładce.

WIĘCEJ INFORMACJI

Software Placówki dla osób niepełnosprawnych

Z ResiPlus® Niepełnosprawni zoptymalizujesz czas poświęcony na zadania administracyjne. Ponadto, w łatwy i skuteczny sposób będziesz mógł wprowadzić informacje dotyczące podopiecznych lub w scentralizowany i dynamiczny sposób zarządzać zadaniami.

WIĘCEJ INFORMACJI

Software Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze

Z ResiPlus® Placówki Opiekuńczo- Wychowawcze zorganizujesz oraz ocenisz swoje zajęcia na podstawie potrzeb oraz celów określonych dla każdego z podopiecznych. Wszystko to, w prosty i zoptymalizowany sposób. ResiPlus® dostosuje się do Twoich potrzeb.

WIĘCEJ INFORMACJI
ZALOGUJ SIĘ