ZAPYTAJ DEMO | Zadzwoń do nas, jeśli masz jakieś pytania! +48 22 206 21 85
Jesteś na naszej stronie dla Polski WYBIERZ KRAJ

- OPROGRAMOWANIE WSPOMAGAJĄCE ZARZĄDZANIE DOMAMI OPIEKI -

POCZĄTKI NASZEGO SOFTWARE

ADD Informática jest producentem oprogramowania, specjalizującym się w sektorze opieki długoterminowej. Firma powstała w 1997 roku mając jeden cel: dostarczyć dla Domów Opieki, Domów Dziennego Pobytu oraz wszelkich podmiotom świadczących opiekę długoterminową, narzędzie, które umożliwi kompleksowe zarządzanie placówką w sprawny, skuteczny i prosty sposób: ResiPlus®

Od samego początku kontynuujemy rozwój program, wysłuchując oraz zwracając uwagę na potrzeby, sugestie oraz wkład jego użytkowników.

W tym celu, współpracujemy z zespołem odpowiedzialnym za utrzymanie stałego kontaktu z użytkownikami programu, poprzez platformę na której dodawane są wszelkiego rodzaju sugerencje, ulepszenia, potrzeby, które pojawiły się w trakcie pracy z programem, itp. W związku z tym jak ważna jest inwestycja w I+D, programiści są zobowiązani do implementaji w sposób szybki i użyteczny rozwiązań, które są kompatybilne z różnego rodzaju narzędziami (kumputery stacjonarne, laptopy, tablety, smartfony).

Aktualizacje oprogramowania (bez dodatkowych kosztów) przeprowadzane są na bazie potrzeb użytkowników. ResiPlus® jest narzędziem w pełni dostosowanym oraz zaadaptowanym do codziennych potrzeb. Ponadto, użytkownicy będąc częścią tych zmian, czują pełne zaufanie, widząc iż ResiPlus® rozwiązuje nie tylko ich obecne, ale i przyszłe potrzeby.

Kolejną cechą oprogramowania jest jego ogromna elastyczność, która przejawia się różnymi opcjami konfiguracyjnymi w zależności od potrzeb Placówki. Należy również podkreślić istniejący szeroki wachlarz licencji programu.

To wszystko w połączeniu z naszym zobowiązaniem względem sektora, sprawia, że staliśmy się
punktem referencyjnym dla rozwiązań technologicznych..

Opinie naszych Klientów

 • Technicy mają dużą wiedzę i dużo cierpliwości w rozwiązywaniu powstałych problemów.
  Dª Amparo Bonaque OrtizDyrector Residneica de Ancianos Pensionistas Ferroviarios de Aguilas
 • Od momenu gdy nawiązaliśmy współpracę z ResiPlus®, nasze obawy oraz potrzeby są brane pod uwagę przez pracowników firmy. Ponadto, poproszono nas o współpracę przy dostosowywaniu programu do potrzeb specjalistów, czyli naszych. W związku z tym jest to oprogramowanie do zarządzania, które nie tylko pozwala nam dać naszym podopiecznym to co najlepsze, ale również pełniejszą uwagę.
  Inmaculada AndreuDyrektor Domu Opieki Bonaire (Torrente, València)
 • Dzięki ResiPlus® wiemy, że pracujemy z oprogramowaniem, które jest stale udoskonalane, aby zaoferować nam jak najlepszą jakość usług. Ponadto, w szybki i bezproblemowy sposób został dostosowany do wymagań jakości Conselleria de Bienestar Social. Po 10 latach pracy, cały zespół jest w pełni zadowolony z pracy z ResiPlus®.
  Josefa MartínezDyrektor Domu Opieki (Rafelbunyol, València)
 • W naszym odczuciu wszystko jest jak powinno być. Firma poświęca dużo uwagi na przypadki, które mieliśmy, rozwiązują problemy w czasie bieżącym, chętni do rozwiązywania wątpliwości lub jakichkolwiek nagłych przypadków. Pracują bardzo efektywnie.
  José Luis Álvarez PeñalverDyrektor Techniczny Placówek i Usług Fundacji ANDE – Residencia San Vicente
 • Uważamy firmę ADD jako firmę, która zawsze obsługuje na najwyższym poziomie. Jako grupa domów opieki , musimy stwierdzić, że zawsze spotkaliśmy się z dużym wsparciem i w żadnym przypadku nie było trzeba nic ulepszać. Przeciwnie, zawsze spełniali nasze wymagania, które w wielu przypadkach, trzeba było dostosować specjalnie do naszych potrzeb. Jest to partner, który zawsze angażuje się w projekty firmy i któremu można zaufać.
  Pablo Bosch CondeDyrektor Operacyjny Geroresidenciales Solimar
 • To co należy podkreślić w ResiPlus®, jest jego zdolność dostosowywania się do zmian. Kiedy wymagane było wdrożenie ISO 9001 osoby odpowiedzialne za rozwój programu rozpoczęły pracę z całym zespołem, aby dostosować parametry programu do wymagań stawianych przez tę normatywę. Dzięki wprowadzonym zmianom znacznie ułatwiono pracę wszystkich specjalistów pracujących w naszym Domu Opieki.
  María Martínez Dyrektor RPMD Montesol (l'Eliana, València)

NASZE SOFTWARE

ResiPlus®, to elastyczne, proste i intuicyjne oprogramowanie, dzięki któremu specjaliści skrócą czas poświęcony na wypełnianie dokumentów, dzięki czemu zwiększą czas przeznaczony na opiekę nad mieszkańcami domu opieki.

Software do zarządzania Domami Opieki

ResiPlus® Osoby Starsze to niezawodne narzędzie, integrujące wszystkie obszary zarządzania, które tworzą Dom Opieki. Proste, przydatne i intuicyjne oprogramowanie, dzięki któremu wzrośnie produktywność oraz efektywność wszystkich pracowników.

WIĘCEJ INFORMACJI

Software Domy Dziennego Pobytu

ResiPlus® Domy Dziennego Pobytu ułatwia zarządzanie finansami placówki, pozwala na efektywne zarządzanie informacjami. Sprawnie zaplanujesz zadania do wykonania, każdy użytkownik będzie mógł wprowadzić informacje w należącej do niego, spersonalizowanej zakładce.

WIĘCEJ INFORMACJI

Software Placówki dla osób niepełnosprawnych

Z ResiPlus® Niepełnosprawni zoptymalizujesz czas poświęcony na zadania administracyjne. Ponadto, w łatwy i skuteczny sposób będziesz mógł wprowadzić informacje dotyczące podopiecznych lub w scentralizowany i dynamiczny sposób zarządzać zadaniami.

WIĘCEJ INFORMACJI

Software Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze

Z ResiPlus® Placówki Opiekuńczo- Wychowawcze zorganizujesz oraz ocenisz swoje zajęcia na podstawie potrzeb oraz celów określonych dla każdego z podopiecznych. Wszystko to, w prosty i zoptymalizowany sposób. ResiPlus® dostosuje się do Twoich potrzeb.

WIĘCEJ INFORMACJI
ZALOGUJ SIĘ