ZAPYTAJ DEMO | Zadzwoń do nas, jeśli masz jakieś pytania! +48 22 206 21 85
Jesteś na naszej stronie dla Polski WYBIERZ KRAJ

- FIRMA -

ADD Informática rozpoczyna prace nad ResiPlus® w 1997, aby uprościć procesy administracyjne grupy domów opieki.

Od 1999 roku kierownicy, dyrekcja oraz personel domów opieki zaczynają postrzegać technologię jako jedno z narzędzi przydatnych do zintegrowanego zarządzania placówkami opieki długoterminowej. Od tego momentu ADD Informática włącza do ResiPlus® obszary wspomagające zarządzanie częścią sanitarną.

Do 2007 roku 300 domów opieki na terenie Hiszpanii, zarówno publicznych jak i prywatnych, rozpoczyna wdrażanie ResiPlus®. W tym samym roku podpisane zostaje porozumienie z Grupą LARES.

W 2008 współpracuje z nami 750 domów opieki. Firma rozpoczyna wdrażanie programu poza granicami Hiszpanii. Z sukcesem udaje się zaistnieć na rynku w Portugalii, Meksyku, Chile i Argentynie.

Na chwilę obecną zaufało nam 2200 klientów w Hiszpanii oraz poza jej granicami. Jesteśmy obecni w Kolumbii, Polsce, Francji i Wielkiej Brytanii, kontynuujemy gwałtowny rozwój oraz międzynarodową ekspansję.

Ponadto, w związku z naszym zobowiązaniem względem I+D, współpracujemy z Politechniką w Walencji. Naszym celem jest poznanie oraz zastosowanie najnowszych technologii.

Kontynuując w ten sposób naszą pracę, której celem jest ułatwienie codziennej pracy użytkowników programu, byliśmy pierwszą hiszpańską firmą w sektorze, która rozwinęła ResiPlus® na Smartfony oraz ekrany dotykowe.

Kompromis, wysiłek, specjalizacja oraz współpraca z naszymi klientami/użytkownikami są osią wokół której obraca się nasza firma. Dzięki temu, nie tylko jesteśmy liderami w sektorze, jak i również punktem referencyjnym dla innych firm zajmujących się rozwojem oprogramowania.

Placówek, liczba ta stale rośnie!

95% Zadowolonych klientów

Zadowoleni klienci

Specjalistów używa ResiPlus®

ZALOGUJ SIĘ